Tragedia w sylwestrową noc. Mężczyzna zmarł na rynku!

2022-01-03 8:18
Tragedia w sylwestra. Mężczyzna zmarł na rynku!
Autor: OSP Łopuszno Tragedia w sylwestra. Mężczyzna zmarł na rynku!

Do tragicznego zdarzenia doszło w trakcie zabawy sylwestrowej na na Rynku w Łopusznie. W pewnym momencie na ziemię upadł jeden z mężczyzn, krążenie krwi w jego organizmie nagle ustało. Na pomoc nieprzytomnemu ruszył jeden z druhów z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej, który również brał udział w celebracji witania nowego roku. Po chwili na miejsce przyjechali kolejni strażacy, którzy rozpoczęli reanimację. Ta niestety okazała się bezskuteczna. Poszkodowany zmarł, a okoliczności jego śmierci wyjaśnia policja.

Jak poinformowali strażacy z OSP w Łopusznie, w trakcie imprezy sylwestrowej, która odbywała się na Rynku, doszło do tragicznego zdarzenia. Około godziny 2:00 na ziemię upadł jeden z mężczyzn, stwierdzono u niego zatrzymanie krążenia. Na pomoc poszkodowanemu ruszyli świadkowie, jako pierwszy losem mężczyzny przejął się jeden z członków miejscowej straży pożarnej, który zawezwał swoich druhów z jednostki. Strażacy błyskawicznie przybyli na miejsce.

- Niestety po trwającej półtorej godziny reanimacji rozpoczętej przez świadków zdarzenia, przejętej przez nas z wykorzystaniem defibrylatora AED i kontynuowanej przez zespół ratownictwa medycznego z Kielc, nie udało się przywrócić funkcji życiowych - relacjonują strażacy z Łopuszna.

Okoliczności śmierci, do której doszło w sylwestrową noc w Łopusznie, wyjaśniają miejscowi policjanci.

Magda Narożna w 2022 roku wyjdzie za mąż?