Tragedia na drodze. 71-latek wjechał na czołowe z ciężarówką. Nie żyją dwie osoby

i

Autor: archiwum serwisu / zdjęcie poglądowe zdjęcie ilustracyjne

DRAMAT

Tragedia na drodze. 71-latek wjechał na czołowe z ciężarówką. Nie żyją dwie osoby

2024-04-02 21:32

Wieczorem we wtorek 2 kwietnia w miejscowości Gołoszyce (woj. świętokrzyskie) doszło do tragedii na drodze. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca samochodu osobowego wjechał na zderzenie czołowe z ciężarówką. Pomimo udzielonej pomocy, dwie osoby zmarły. Policjanci z KPP w Opatowie wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Świętokrzyskie. Śmiertelny wypadek w Gołoszycach. Dwie osoby nie żyją

Wieczorem we wtorek 2 kwietnia w Gołoszycach (woj. świętokrzyskie) na drodze krajowej nr 74 zginęły dwie osoby. 71-latek prowadzący samochód osobowy zjechał na przeciwny pas ruchu. Z naprzeciwka jechała rozpędzona ciężarówka - doszło do zderzenia czołowego. Niestety, podróżujący osobówką, kierowca i 41-letnia pasażerka, zmarli.

"Przed godziną 18 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Gołoszyce (woj. świętokrzyskie) na drodze krajowej nr 74. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki peugeot, 71-letni mężczyzna, z na ten moment niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy marki scania, którym kierował 35-latek" - przekazała nam st. sierż. Monika Żurek KPP w Opatowie.

Basia zginęła, jej pies przeżył

"Na ten moment na miejscu trwają czynności wyjaśniające przyczynę zdarzenia. Dwie osoby poniosły śmierć. Jest to 71-letni kierowca i 41-letnia pasażerka samochodu osobowego." - dodała policjantka z KPP w Opatowie. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w toku śledztwa.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki