Wypadek na S7 w Barczy koło Kielc

i

Autor: Straż Pożarna Kielce Dramat rozegrał się na trasie S7 między Kielcami a Zalezianką.

61-latek zasłabł w trakcie jazdy?

Tragedia na S7 pod Kielcami! Zginął kierowca tira

2023-02-03 14:55

61-letni mieszkaniec gminy Sokołów Podlaski zginął w wypadku drogowym, do którego doszło w piątek na trasie S7 w podkieleckiej Barczy.

Zdarzenie miało miejsce między węzłami Kielce Północ a Zalezianka. Jak informują służby Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Kielcach, pojazd ciężarowy wyleciał z jezdni i zablokował jeden pas ruchu. Samochody podążające w stronę Skarżyska-Kamiennej i Warszawy mogą korzystać z lewego pasa. Nie ma informacji o poszkodowanych w zdarzeniu.

Jak informuje młodszy aspirant Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, 61-letni kierowca tira z nieustalonych przyczyn staranował przydrożne bariery a następnie wpadł do przydrożnego rowu. Zdarzenie miało miejsce po godzinie 10, tuż za zjazdem z ekspresówki w kierunku Zagnańska. Niestety, pomimo reanimacji, jaką na miejscu prowadzili ratownicy, kierowcy nie udało się go ocalić. Mężczyzna zmarł, pochodził z gminy Sokołów Podlaski... Niewykluczone, że w trakcie jazdy mógł zasłabnąć za kierownicę, ale dokładne okoliczności wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.

W tirze znajdował się cement, konieczne jest przeładowanie towaru do innej ciężarówki. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać nawet do godziny 20. Na miejscu nadal pracują służby.

Wypadek śmiertelny w Szklanej. Zginęły dwie osoby
Nasi Partnerzy polecają