Tragiczna śmierć 27-letniego motocyklisty w Chęcinach. WZRUSZAJĄCE pożegnanie

2021-04-13 18:34 tom
Tragiczna śmierć 27-letniego motocyklisty w Chęcinach. WZRUSZAJĄCE pożegnanie
Autor: Pixabay Tragiczna śmierć 27-letniego motocyklisty w Chęcinach. WZRUSZAJĄCE pożegnanie

W czwartek, 15 kwietnia w Węgleszynie w powiecie jędrzejowskim odbędą się uroczystości pogrzebowe 27-letniego motocyklisty Kamila, który zginął tragicznie w wypadku w Chęcinach. Wzruszającymi słowami zmarłego pożegnali jego współbracia motocykliści. "Z ogromnym smutkiem chciałbym poinformować o śmierci naszego Brata Kamila. Z całego serca chciałbym prosić wszystkich motocyklistów o jak najliczniejsze przybycie na mszę pogrzebową" - napisał jeden z motocyklistów w mediach społecznościowych.

Zaledwie 27-letni Kamil stracił życie w tragicznym wypadku, który miał miejsce w sobotę, 10 kwietnia, na drodze wojewódzkiej numer 762. Młody motocyklista, jadąc w stronę Kielc, nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał w skodę. 27-latek odniósł bardzo ciężkie rany, przeprowadzona na miejscu reanimacja okazała się bezskuteczna. Pogrzeb motocyklisty odbędzie się w czwartek, 15 kwietnia. O uroczystościach poinformował jeden z kolegów-motocyklistów zmarłego, który zaapelował do całej braci o liczne uczestnictwo.

NIE PRZEGAP: Wielka AWANTURA przed punktem szczepień w Kielcach: Padły GROŹBY! Powód zaskakuje

"Z ogromnym smutkiem chciałbym poinformować o śmierci naszego Brata Kamila. Z całego serca chciałbym prosić wszystkich motocyklistów o jak najliczniejsze przybycie na mszę pogrzebową, która odbędzie się dnia 15.04.2021 roku (czwartek) o godzinie 11 w kościele św. Andrzeja Apostoła w Węgleszynie po czym nastąpi odprowadzenie na cmentarz parafialny" - napisano w mediach społecznościowych.

CZYTAJ TEŻ: 31-latek chciał PORWAĆ małego CHŁOPCA! Szokujące sceny na osiedlu w Kielcach! [NOWE FAKTY]

Rodzice dali dwunastolatkowi motor, przejechał ośmiolatkę