Tragiczny wypadek w Hucie Szklanej. 30-latek roztrzaskał auto na drzewie. Mężczyzna nie żyje

i

Autor: policja.pl Tragiczny wypadek w Hucie Szklanej. 30-latek roztrzaskał auto na drzewie. Mężczyzna nie żyje

Koszmar na drodze

Tragiczny wypadek w Hucie Szklanej. 30-latek roztrzaskał auto na drzewie. Mężczyzna nie żyje

2023-03-04 10:12

Koszmarny wypadek w sobotni poranek. 4 marca na drodze wojewódzkiej 174 w miejscowości Huta Szklana w gminie Krzyż Wielkopolski doszło do tragedii. 30-letni kierowca roztrzaskał auto na przydrożnym drzewie. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadu.

Tragiczny wypadek w Hucie Szklanej

Koszmar rozegrał się około ok. godz. 7:30 na drodze wojewódzkiej 174 w miejscowości Huta Szklana w gminie Krzyż Wielkopolski. Informację o tragicznym w skutkach wypadku potwierdziła oficer prasowa policji w Czarnkowie st. asp. Karolina Górzna-Kustra.

- Z nieustalonych przyczyn 30-letni mężczyzna, mieszkaniec Krzyża Wielkopolskiego, kierując pojazdem osobowym marki Suzuki, uderzył w drzewo - powiedziała policjantka.

Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. 30-latek zginął na miejscu.

Utrudnienia na DW174

Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności wypadku. Na miejscu czynności wykonuje m.in. grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik. Obecny jest również prokurator.

Na czas trwania czynności służb w miejscu wypadku, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Doga wojewódzka 174 jest zablokowana. Wyznaczono objazdy przez miejscowości Herburtowo i Wizany.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają