Wydrapał sobie fortunę! Mieszkaniec Świętokrzyskiego będzie żył jak król!

i

Autor: Andrea Piacquadio / CC0 / pexels.com, gk "Wydrapał" sobie fortunę! Mieszkaniec Świętokrzyskiego będzie żył jak król!

Ale miał szczęście!

"Wydrapał" sobie fortunę! Mieszkaniec Świętokrzyskiego będzie żył jak król!

2023-04-17 13:51

To chyba najszczęśliwszy poniedziałek w życiu mieszkańca Rudy Strawczyńskiej (woj. świętokrzyskie), który inwestując zaledwie 20 złotych, w jednej chwili stał się bardzo bogatym człowiekiem. Na jego konto wpadnie całkiem pokaźna kwota, która zapewni mu całkiem dostatnie życie. Przepis na sukces okazał się banalnie prosty.

Mieszkaniec tej niewielkiej wsi w województwie świętokrzyskim postanowił spróbować swoich sił w zdrapkach. W lokalnym punkcie Lotto kupił los w grze "Mega Linie". Wydał na niego 20 złotych. Ta niewielka "inwestycja" we własne szczęście bardzo się opłaciła! Po zdrapaniu warstwy farby, pod którą kryły się tajemnicze symbole, okazało się, że to był właśnie "ten" kupon - jeden z sześciu wygranych! Szczęśliwy gracz wygrał 410 tysięcy złotych.

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Z pewnością można nieźle zaszaleć na zakupach, wybrać się na wymarzone wakacje w najbardziej egzotyczne strony świata, kupić całkiem dobry samochód, albo zapewnić sobie luksusowe życie. Możliwości jest naprawdę dużo.

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Szczęśliwa zdrapka

i

Autor: Totalizator Sportowy Szczęśliwa zdrapka
Sonda
Czy i jak często grasz w Lotto?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"