Wypadek na skrzyżowaniu w Kielcach. Ranna kobieta i dziecko, sprawca uciekł!

i

Autor: mat. policji Wypadek na skrzyżowaniu w Kielcach. Ranna kobieta i dziecko, sprawca uciekł!

Wypadek na skrzyżowaniu w Kielcach. Ranna kobieta i dziecko, sprawca uciekł!

2022-02-07 8:44

Do niebezpiecznego wypadku doszło w niedzielę, 6 lutego, około godziny 20:00 na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Turystycznej w Kielcach. Zderzyły się dwa samochody osobowe, jaguar i opel. Dwie osoby podróżujące w oplu zostały ranne, w tym dziecko. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych osoba kierująca jaguarem uciekła z miejsca wypadku. Aktualnie wciąż poszukuje go kielecka policja.

Jak informuje Kamil Tokarski, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Turystycznej w niedzielny wieczór. Jaguar zderzył się z oplem, w drugim z aut podróżowały cztery osoby, kobieta i dziecko odniosły obrażenia, poszkodowani trafili do szpitala. Kierujący jaguarem oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb, wciąż trwają jego poszukiwania.

W akcji brali udział strażacy, druhowie musieli rozciąć opla, by wydostać na zewnątrz poszkodowaną kobietę. Została przewieziona karetką do szpitala. Niegroźnych obrażeń doznało również 3-letnie dziecko.

Niezwykłe przejście dla pieszych na warszawskim Ursynowie