Wypadek śmiertelny w gminie Małogoszcz koło Jędrzejowa. Zginął 44-letni mężczyzna!

i

Autor: OSP KSR-G Małogoszcz Dramat rozegrał się w gminie Małogoszcz. 44-letni mężczyzna podróżował tą osobową toyotą.

Wypadł z drogi i uderzył w przepust...

Wypadek śmiertelny w gminie Małogoszcz koło Jędrzejowa. Zginął 44-letni mężczyzna!

2022-12-10 17:26

Do śmiertelnego wypadku doszło w gminie Małogoszcz w powiecie jędrzejowskim (woj. świętokrzyskie). Ofiarą jest 44-letni mężczyzna.

Jędrzejowska policja otrzymała zgłoszenie o wypadku w piątek 9 grudnia po godzinie dwudziestej. Wedle ich ustaleń, 44-latek kierujący toyotą na śliskiej nawierzchni zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. - W ciężkim stanie trafił do szpitala, w sobotę rano otrzymaliśmy informację o tym, że lekarzom niestety nie udało się uratować jego życia - mówił starszy aspirant Artur Majchrzak z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji.

Funkcjonariusze wyjaśniają, jak dokładnie doszło do tego tragicznego zdarzenia. Po opadach śniegu w nocy z piątku na sobotę pogorszyły się warunki także na drogach w województwie. Policjanci apelują do kierowców o to, aby zachowali szczególną ostrożność. - Już teraz jest bardzo mokra nawierzchnia, natomiast w nocy z soboty na niedzielę warunki pogodowe również mogą być złe. Zdecydowanie radzimy kierowcom, aby zdejmowali nogę z gazu, bo może być bardzo ślisko i groźnie. Trzeba dostosować prędkość do warunków, jakie panują na drodze. Lepiej dojechać do celu kilkanaście minut później, ale bezpiecznie - przypomina st. asp. Artur Majchrzak.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany