Wypadek w Brzezinach

i

Autor: Ochotnicza Straż Pożarna KSRG Morawica

Koszmarny widok!

Wypadek w Brzezinach. Zderzenie czterech aut, kierowca zginął na miejscu. Sprawcą tragedii kierowca z zakazem?

2023-07-07 8:44

Potworna tragedia w Brzezinach w powiecie kieleckim. Jedna osoba zginęła a dwie zostały ranne w zderzeniu czterech aut, do jakiego doszło na przejeździe kolejowym. Do tragedii doprowadził prawdopodobnie 43-letni kierowca chevroleta. Mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. W wyniku zdarzenia zginął 58-latek z opla.

Śmiertelny wypadek w Brzezinach

Policja bada szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku, jaki miał miał miejsce w Brzezinach w woj. świętokrzyskim. Do koszmarnego wypadku doszło w czwartek, 6 lipca około godz. 18.00 na ul. Radkowickiej w rejonie przejazdu kolejowego. - Jak wynika z naszych wstępnych ustaleń, 43-latek kierujący chevroletem, jadąc od Morawicy, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Najpierw uderzył w opuszczone już rogatki na przejeździe kolejowym, przejechał przez przejazd i zderzył się czołowo z oplem corsą. Opel z kolei siłą uderzenia odbił się i uderzył w dwa pojazdu znajdujące się za nim marki renault i kia. Niestety, 58-latek kierujący oplem poniósł śmierć na miejscu. Kierujący chevroletem i renault zostali z ciężkimi obrażeniami zabrani do szpitala - mówi nam mł. asp. Małgorzata Perkowska - Kiepas z KMP w Kielcach.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 43-latek z chevroleta miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci i policyjni technicy. Droga była zablokowana, policjanci kierowali na objazdy. Okoliczności zdarzenia zbada policja pod nadzorem prokuratora.

Tragedia w Brzezinach, zobacz zdjęcia z wypadku

Policjantka z Poznania walczy o życie! Koszmarny wypadek podczas służby
Sonda
Dodatkowe szkolenia dla kierowców szybkich aut. Jesteś za?