Zaczęła rodzić na drodze krajowej! Policja zawiozła ciężarną do szpitala!

2022-01-27 15:57
Przejechał autem po 39-latku! Tajemnicza śmierć pod Kaliszem
Autor: mat. policji Przejechał autem po 39-latku! Tajemnicza śmierć pod Kaliszem

W czwartkowy poranek (27 stycznia) starachowicka policja pomogła jak najszybciej dostać się do szpitala rodzącej kobiecie. Funkcjonariusze mieli kontakt telefoniczny z kierowcą toyoty, który jechał z ciężarną. Dzięki policjantom kobieta sprawnie i bezpiecznie trafiła pod opiekę lekarzy, a dzidziuś przyszedł na świat.

W czwartek, 27 stycznia, około godziny 6:00 rano, dyżurny policji w Starachowicach dostał sygnał, że trasą krajową 42 ze Skarżyska do Starachowic jedzie toyota z rodzącą kobietą. Kierowca poprosił o pomoc w szybkim dotarciu do starachowickiego szpitala. Dyżurny skontaktował się z policjantami znajdującymi się w pobliżu, którzy natychmiast ruszyli na pomoc, równocześnie zdzwaniając się z kierowcą.

W dosłownie kilka minut znaleźli jadące auto i pomogli w sprawny i bezpieczny sposób dotrzeć przyszłej mamie do szpitala. Dzięki szybkiej i profesjonalnej akcji funkcjonariuszy, kobieta bezpiecznie trafiła pod opiekę lekarzy. Wszystko dobrze się skończyło i dziecko przyszło na świat.

Policyjny pościg za naćpanym 23-latkiem