Karetka pogotowia ratunkowego

i

Autor: Getty Images

Śmiertelny wypadek pod kołami

Zginęła pod kołami ciężarówki w centrum miasta! Tragedia w Ostrowcu Świętokrzyskim

2022-08-01 19:52

Śmiertelny wypadek w centrum Ostrowca Świętokrzyskiego. 58-letnia kobieta zginęła pod kołami ciężarówki. Młoda kierowca ciągnika siodłowego opisał nagle uderzenie, które poczuł po ruszeniu z przejścia dla pieszych. Policja ustala szczegóły.

Śmiertelny wypadek w Ostrowcu Świętokrzyskim. Do wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie (01.08.22), na Alei 3 Maja w centrum miasta. Za kierownicą ciągnika siodłowego był 22-letni kierowca, który po wypadku relacjonował całe zdarzenie policji. Fragment oświadczenia lokalnej komendy przytacza portal naszemiasto.pl. "relacjonował, że zatrzymał się przed pasami, by przepuścić pieszych. Kiedy później ruszył, poczuł uderzenie. Wysiadł z kabiny i zobaczył kobietę z rowerem znajdującą się pod ciężarówką".

Zobacz też: Co za rozstanie! Ukochana go okradała. Sposób wymyśliła już dawno temu

Na miejscu droga była zablokowana. Wstępne ustalenia ratowników medycznych i policji sugerują "wjechanie na rowerze pod koła pojazdu ciężarowego". 59-letnia kobieta zmarła na miejscu. Poniżej zdjęcia z akcji ratunkowej.

22-latek sam  wezwał służby ratunkowe i próbował udzielić kobiecie pomocy. Żeby podnieść przód wozu strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. 

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?