Będzino: Miał problemy z jazdą i z MOWĄ! Czekają go spore KŁOPOTY!

2021-01-12 10:17 Piotr Domin
Gliwice: Pijany kierowca poprosił policjantów, żeby... nie wzywali policji
Autor: pexels Leszno: Sprawca wypadku miał w organizmie niemal śmiertelną dawkę! Jeszcze próbował uciekać

Obywatelskim zatrzymaniem zakończyła się jazda 54-latka. Kierując samochodem miał poważne problemy, aby zapanować nad pojazdem. Badanie wskazało u mężczyzny 2 promile alkoholu w organizmie. Wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do ujęcia obywatelskiego doszło na jednej ze stacji paliw w gminie Będzino. Z relacji świadków, którzy widzieli całe zdarzenie wynikało, że kierujący volkswagenem podczas jazdy nie panował nad pojazdem i wykonywał niebezpieczne manewry. Podczas rozmowy z obsługą stacji miał poważne problemy z wysławianiem się. Pracownicy stacji zorientowali się, że kierujący jest nietrzeźwy i w związku z tym, uniemożliwili mu dalszą jazdę oraz wezwali patrol.

Gdy oficer dyżurny koszalińskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaistniałej sytuacji natychmiast na miejsce skierował policyjną załogę. Podczas przeprowadzania przez mundurowych badania na trzeźwość, okazało się, że przypuszczenia świadków zdarzenia potwierdziły się całkowicie. 54-letni mężczyzna miał w organizmie 2 promile alkoholu. Nieodpowiedzialny kierujący został zatrzymany w policyjnym areszcie 54-latek po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, a wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Express Biedrzyckiej - Tomasz Siemoniak: Rządzie, oddaj szczepienia samorządom