Koronawirus w Polsce

i

Autor: EAST NEWS Koronawirus w Polsce

Koszalin: Śluby tylko z udziałem młodych i świadków! [NOWE OGRANICZENIA]

2020-03-18 10:37

Nasze codzienne życie coraz mniej przypomina to sprzed epidemii koronawirusa. Tak jest też w Koszalinie. Od kilku dni w mieście nie funkcjonują placówki oświatowe, muzea, kina, restauracje i centra handlowe. Teraz okazuje się, że nawet śluby wyglądać będą w najbliższych dniach zupełnie inaczej.

W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego od 16 marca 2020 r. do 28.03.2020 obowiązuje ograniczone funkcjonowanie Urzędu Stanu Cywilnego w Koszalinie.

Przyjmowanie i obsługa klientów prowadzona jest w minimalnym zakresie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod nr. telefonu:

PRZECZYTAJ TAKŻE: Koronawirus z Chin: fakty i mity. 13 przydatnych informacji

 

Pozostałe ważne informacje:

  • Zgłoszenia zgonów dokonać może jedna osoba. Zgłoszenia można również dokonywać za pośrednictwem firmy pogrzebowej, która zajmuje się pochówkiem.
  • Zgłoszenia urodzeń proszę dokonywać przez profil zaufany na platformie EPUAP (w wyjątkowych przypadkach osobiście po wcześniejszym umówieniu telefonicznym).
  • Śluby wcześniej umówione mogą odbywać się wyłącznie w obecności pary młodej i świadków. Nie będzie możliwości wypicia tradycyjnej lampki szampana.
  • W pozostałych przypadkach prosimy o telefoniczny kontakt pod wskazanym nr. telefonu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Czy ibuprofen może pogarszać stan zarażonych koronawirusem?

Harcerze w Krakowie szyją maseczki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany