Matura 2021. Ruszyła matura w Koszalinie! [GALERIA ZDJĘĆ]

2021-05-04 17:10

4 maja to pierwszy dzień matur w 2021 roku. Na początek - tradycyjnie - język polski. O godzinie 9:00 koszalińscy maturzyści stawili się tłumnie w szkołach, oczekując na pierwszy egzamin dojrzałości. Przed godziną 9:00 wielu abiturientów plotkowało o tym, że na maturze w tym roku pojawi się "Lalka" Prusa. Nie pomylili się. Zobaczcie, w jakiej formie dzisiaj rano byli maturzyści z Koszalina! Tak prezentowali się młodzi mieszkańcy naszego miasta w tym niewątpliwie ważnym, acz stresującym dniu w życiu młodego człowieka.

Dzisiaj o 9:00 koszalińscy maturzyści tłumnie stawili się w szkołach, by odbyć jeden z najważniejszych egzaminów - z języka polskiego. Uczniom liceów towarzyszył reporter Super Expressu, który postanowił sprawdzić, czy wśród maturzystów dominowały nastroje optymistyczne, czy może pojawił się stres. Dzisiaj maturzyści mieli do wyboru rozprawki z "Lalki" i "Ziemi obiecanej", dla miłośników poezji CKE przygotowało wiersz Beaty Obertyńskiej pt. Strych.

ZOBACZ TEŻ: Zachodniopomorskie: Mućka ugrzęzła w błocie. Życie uratowali jej strażacy [WIDEO, ZDJĘCIA]

Zobaczcie, jak prezentowali się na ostatniej prostej maturzyści z Koszalina! Szczegóły w naszej galerii poniżej.

Maturzyści z Rzeszowa opowiadają o tym, co było na maturze z polskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE