Mielno. Był tak pijany, że ledwo trzymał kierownicę. Wyjeżdżając z posesji zrobił demolkę

2020-07-29 18:40 Bogdan Stech
Mielno. Był tak pijany, że ledwo trzymał kierownicę. Wyjeżdżając z posesji zrobił demolkę
Autor: materiały prasowe Mielno. Był tak pijany, że ledwo trzymał kierownicę. Wyjeżdżając z posesji zrobił demolkę

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Koszalinie zatrzymali mężczyznę, który kierował peugeotem mając 3,6 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo 34-latek stracił panowanie nad kierownicą i chcąc wyjechać z posesji uderzył w murek, a następnie w stojącą nieopodal audi. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.


Policjanci z koszalińskiej drogówki zostali wezwani do kolizji drogowej, która miała miejsce na ul. Pionierów w Mielnie.

Z relacji świadków wynikało, że kierujący peugeotem wyjeżdżając z posesji miał poważne problemy z utrzymaniem kierownicy. 34-latek wykonywał niebezpieczne manewry, a w samochodzie co chwilę gasł silnik. W pewnym momencie mężczyzna z impetem ruszył do przodu taranując murek, a jazdę skończył uderzając w zaparkowaną audi. Świadek zdarzenia widząc poczynania właściciela peugeota podbiegł do niego i zabrał mu kluczyki, uniemożliwiając tym samym dalszą jazdę.

Mundurowi, którzy podjęli interwencję od razu zauważyli, że mężczyzna ma wyraźne problemy z utrzymaniem równowagi. Badanie alkotestem wykazało u 34-latka aż 3,6 promila alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy kierujący został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości, za który grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo za swoje nieodpowiedzialne zachowanie i spowodowanie kolizji 34-latek odpowie przed sądem.

Zastrzelił żubra, bo pomylił go... z DZIKIEM! Ile mu grozi? [DRASTYCZNE ZDJĘCIA].

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.