Most runął na samochód w Koszalinie! Auto kompletnie zmiażdżone [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-10-21 20:29
W Koszalinie zawalił się most
Autor: Domin W Koszalinie zawalił się most

Chwile grozy w Koszalinie. W czwartek (21.10.2021) w godzinach popołudniowych most przebiegający nad ulicą Batalionów Chłopskich nagle się zawalił! Gruzy spadły na zaparkowane auto. Na szczęście w momencie zdarzenia nikt nie przechodził i nie przejeżdżał pod mostem. Na miejscu są władze miasta, służby oraz nadzór budowlany. Trwa usuwanie szkód.

Koszalin. Most runął na samochód. Sprawę zbada prokuratura

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, sprawą zawalenia się części północnej wiaduktu na al. Monte Cassino w Koszalinie w ciągu drogi krajowej nr 6 zajmuje się prokuratura. Postępowanie prowadzone jest w kierunku spowodowania katastrofy budowlanej i narażenia na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. Zdarzenie miało miejsce w czwartek ok. godz. 16 w trakcie jego prac rozbiórkowych, które rozpoczęły się 18 października i miały potrwać do początku 2022 r. Wiadukt runął na samochód, ale na szczęście nikogo nie było w środku. Nikt nie został poszkodowany.

Wcześniej pisaliśmy:

W Koszalinie most zawalił się na samochód. Do zdarzenia doszło w czwartek (21 października) w godzinach popołudniowych. Jak informuje nas dyżurny oficer Komendy Miejskiej PSP w Koszalinie, wiadukt był przeznaczony do rozbiórki. - Most przechodzi nad ulicą Batalionów Chłopskich, gdzie ruch odbywa się normalnie. Na szczęście w momencie zdarzenia nikt nie przechodził ani nie przejeżdżał pod wiaduktem - informuje nas dyżurny straży pożarnej. Zniszczeniu uległ jeden z samochodów, który był zaparkowany na ulicy. - Auto zostało kompletnie zmiażdżone. Nikogo nie było w środku - dodaje strażak. Na miejscu zdarzenia pracują służby, są także obecne władze miasta i nadzór budowlany.

Zobacz koniecznie: Szczecin: Ten most grozi zawaleniem. Są chętni, by go wyremontować

Koszalin: Most zawalił się na samochód [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Potężna wichura we Wrocławiu.
Katastrofa budowlana
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swoim mieście?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE