Niespodziewane słowa Mariusza G. Tulipan przekazuje wiadomość dla rodzin ofiar

2019-11-18 17:09
Mariusz G.
Autor: DOMIN Mariusz G.

Trzy zamordowane kobiety, ich majątek przejęty w niejasnych okolicznościach i główny podejrzany - marynarz, mors, przedsiębiorca. Ta sprawa budzi ogromne emocje nie tylko w Kołobrzegu, gdzie doszło do zabójstw.

Głównym podejrzanym w sprawie trzech morderstw kobiet w Kołobrzegu jest 43-letni Mariusz G. Był on znaną postacią w kurorcie, między innymi wiceprezesem klubu Morsów.

Miał on w 2016, 2018 i 2019 roku mordować poznane wcześniej panie. 

Przejmował także ich majątek, między innymi mieszkania. Rodzinom i znajomym mówił, że jego partnerki wyjechały za granicę. Oficjalnie kobiety uznawano za zaginione. Nie jest on jedynym podejrzanym w sprawie. Zarzuty popełnienia przestępstwa przeciwko mieniu usłyszeli także narzeczona Mariusza G. - Dorota Ł. i jego znajomy, Sebastian T. 

Gazeta Kołobrzeska donosi natomiast o wiadomości jaką Tulipan przekazał właśnie rodzinom ofiar.

Gazeta skontaktowała się z obrońcą Mariusza G., mecenasem Edwardem Stępniem, który podał, że "jego klient chciałby przeprosić rodziny swoich ofiar za ból i cierpienie, do którego się przyczynił".

Twierdzi też, że "zbrodni nie planował". 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE