Nocna zasadzka na Jeziorze Jamno! UCIEKALI I TARANOWALI łódź strażników! [WIDEO]

2019-11-06 13:04
Sprzęt kłusowników
Autor: materiały prasowe Sprzęt kłusowników

Dramatyczny przebieg miała nocna akcja Państwowej Straży Rybackiej z Posterunku w Koszalinie. Przyłapani kłusownicy nie dość, że nie chcieli się poddać, to jeszcze próbowali zatopić łódź strażników!

Strażnicy z Koszalina patrolowali nocą jezioro Jamno. Zauważyli dwóch mężczyzn, którzy wypłynęli na akwen łodzią z silnikiem. 

Na widok patrolu kłusownicy wyrzucili do jeziora wyciągnięte z wody sieci z rybami i zaczęli uciekać. Nie reagowali przy tym na wezwania do zatrzymania się. Mało tego! W trakcie pościgu taranowali łódź funkcjonariuszy chcąc ją wywrócić! Mimo to udało się ich zatrzymać. 

Ujęte osoby to dwaj mieszkańcy Koszalina-Jamna. Zostali oni zatrzymani do dalszych czynności procesowych. Mężczyznom grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz przepadek łodzi z silnikiem. Zatrzymane osoby przyznały się do winy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE