Poseł ze Szczecinka nie wziął udziału w zaprzysiężeniu prezydenta. Jest oświadczenie w tej sprawie

2020-08-06 20:55 Bogdan Stech
Poseł ze Szczecinka nie wziął udziału w zaprzysiężeniu prezydenta. Jest oświadczenie w tej sprawie
Autor: materiały prasowe Poseł ze Szczecinka nie wziął udziału w zaprzysiężeniu prezydenta. Jest oświadczenie w tej sprawie

Radosław Lubczyk - poseł na Sejm RP ze Szczecinka nie wziął udziału w zaprzysiężeniu na kolejną kadencję prezydenta Andrzeja Dudy. W tej sprawie wydał specjalne oświadczenie.

Poseł wydał w tej sprawie oświadczenie:

"Mając na uwagę postępującą z każdym dniem w Polsce epidemię koronawirusa oraz potwierdzone przypadki choroby wśród posłów i senatorów, zdecydowałem, że nie wezmę udziału osobiście w jutrzejszym Zgromadzeniu Narodowym. W najbliższej mi Rodzinie mam osobę zbyt bardzo narażoną na wszelkie choroby i nie mogę pozwolić, by cokolwiek się Jej stało. Zdrowie zarówno mojej Rodziny, bliskich, jak i mieszkańców rodzinnego Szczecinka jest dla mnie w tym momencie absolutnie najważniejsze.

Zgromadzenie Narodowe będę śledził w formie on-line.

Bardzo proszę, byście uważali na siebie, przestrzegali zaleceń sanitarnych i zachowywali bezpieczny dystans. Tylko wspólnymi siłami możemy ograniczyć transmisję koronawirusa."

Radosław Lubczyk - poseł niezrzeszony na Sejm VIII kadencji. Urodzony w 1978 roku. Przedsiębiorca w branży medycznej, lekarz stomatolog. 

Artur Dziambor - najlepsze momenty Expressu Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.