Poszedł do galerii handlowej i zdrapał grubą kasę! Mieszkaniec Koszalina zaszaleje na zakupach

i

Autor: Andrea Piacquadio / CC0 / pexels.com, gk, Google Street View Poszedł do galerii handlowej i "zdrapał" grubą kasę! Mieszkaniec Koszalina zaszaleje na zakupach

Miał wyjątkowe szczęście

Poszedł do galerii handlowej i "zdrapał" grubą kasę! Mieszkaniec Koszalina zaszaleje na zakupach

2023-05-09 8:40

O dużym szczęściu może mówić mieszkaniec Koszalina, który wybrał się do Galerii Emka. Przy okazji zakupów, wydał dodatkowe 10 złotych i okazało się, że była to świetna inwestycja, która pozwoli na kolejne, nie tylko codzienne, ale też bardzo "luksusowe" zakupy.

Przepis na sukces okazał się banalnie prosty. Klient galerii kupił w tutejszym punkcie Lotto zdrapkę w grze "Extra Linie". Wydał na nią tylko 10 złotych. Po zdrapaniu warstwy farby, okazało się, że to był właśnie "ten" los! Symbole na kuponie wskazywały jedno - główną wygraną, czyli aż 140 złotych!

Co można zrobić z tymi pieniędzmi? Z pewnością można wybrać się ponownie do galerii handlowej i zaszaleć na zakupach. Można też zaplanować sobie zbliżające się wakacje i wybrać się w podróż w najbardziej egzotyczne zakątki świata. Możliwości jest naprawdę sporo!

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Szczęśliwa zdrapka

i

Autor: Totalizator Sportowy Szczęśliwa zdrapka
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Nasi Partnerzy polecają