Policja wodna

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Poważny wypadek na jeziorze. Zderzyły się dwa skutery. Są poszkodowani

Niebezpiecznie

Poważny wypadek na jeziorze. Zderzyły się dwa skutery. Są poszkodowani

2023-08-27 16:55

Poważny wypadek miał miejsce w niedzielę (27 sierpnia 2023 r.) na jeziorze Jamno w powiecie koszalińskim. Zderzyły się tam dwa skutery. Dwaj kierowcy trafili do szpitala. Policja ma już wstępne ustalenia w tej sprawie.

Izabela Sreberska z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej KMP w Koszalinie przekazała Polskiej Agencji Prasowej, że do wypadku doszło ok. godz. 15. Zderzyły się tam dwa skutery wodne. Według wstępnych ustaleń policji kierowca pierwszego skutera, płynąc w kierunku Koszalina, prawidłowo mijał się z płynącym w kierunku Mielna statkiem "Julek". Gdy był już za rufą, uderzył w niego drugi skuter. Niestety, obaj kierowcy ucierpieli.

Wypadek na jeziorze Jamno. Dwie osoby w szpitalu

Funkcjonariusze ustalili, że do wypadku miało dojść w związku z nieustąpieniem pierwszeństwa przejazdu. - Obaj mężczyźni kierujący skuterami zostali ranni. Obaj trafili do koszalińskiego szpitala - przekazała policjantka z Koszalina. Stróże prawa apelują o zachowanie względów bezpieczeństwa nad wodą, na jeziorach i rzekach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany