Prezydent Koszalina namawia mieszkańców do tańczenia. Wspiera go Robert Rowiński [WIDEO]

2019-10-17 15:03
Monika Pyrek, Robert Rowiński
Autor: archiwum se.pl Monika Pyrek, Robert Rowiński

Już 19 października Pasja StudioTańca organizuje Bicie Rekordu Polski w Tańcu w hali widowiskowo-sportowej. Po krótkiej rozgrzewce oraz nauce kroków o godz. 10 rozpocznie się bicie rekordu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i regionu!

Dziś odbyła się konferencja prasowa poświęcona temu wydarzeniu z udziałem m.in. prezydenta Piotra Jedlińskiego i tancerza Roberta Rowińskiego.

Imprezę poprowadzi czołowy polski trenera tańca, Daniel Kuczaj. Na żywo będzie można ją zobaczyć w programie Dzień Dobry TVN. 

Bicie Rekordu Polski w Tańcu będzie przedsmakiem wieczoru, gdzie o godz. 19 odbędzie się Grand Prix Polski i Puchar Regionów Polski Północnej w Tańcu Towarzyskim.

Galę Wieczorną poprowadzą :
EDYTA HERBUŚ- gwiazda telewizyjna, aktorka i prezenterka telewizyjna, jedna z największych osobowości tanecznych w Polsce oraz MATEUSZ HŁADKI – dziennikarz telewizyjny, konferansjer jednych z największych eventów w Warszawie, dziennikarz Dzień Dobry TVN.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE