Co tam się stało?

Szczecinek. Wjechał autem do parku, taranując wszystko po drodze! To nie była pomyłka. Więc co się stało?

2022-09-14 11:59

Niebezpieczne zdarzenie na skrzyżowaniu ulic Pileckiego i Mickiewicza w Szczecinku. Kierowca wjechał autem do parku, taranując wszystko po drodze. Co było przyczyną? Policja zdradza, jak tłumaczył się mężczyzna.

Do niebezpiecznego zdarzenia na skrzyżowaniu ulic Pileckiego i Mickiewicza w Szczecinku doszło dziś (14.09.2022 r.) przed południem. Ze wstępnych ustaleń wiadomo, że kierowca volkswagena przejechał prosto przez skrzyżowanie, przejechał przez krawężnik, uderzył w drzewo, następnie przeleciał przez metalową barierkę i zatrzymał się w parku, na samym środku klombu.

Kierowca to około 50-letni mężczyzna. Na szczęście, ani on, ani nikt inny, nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Policja zakwalifikowała je jako kolizję. Można by pomyśleć, że kierowca pomylił pedały, jednak jak wstępnie ustalono, przyczyna była inna. Jak podała st. asp. Anna Matys z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku, mężczyzna był trzeźwy. Tłumaczył się, że dostał skurczu w nodze, który uniemożliwił mu opanowanie auta.

CZYTAJ TEŻ: Koszalin: 11-miesięczny chłopczyk dostał drgawek, rodzice przywieźli synka na SOR. Lekarze odkryli szokującą prawdę!

Volkswagen został poważnie uszkodzony.

Zdjęcia znajdziecie w poniższej galerii:

Poważny wypadek z udziałem hulajnogi
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki