Tajemnicza śmierć w Ustroniu Morskim. Zatrzymano dwie osoby

2021-09-22 12:48
Tajemnicza śmierć w Ustroniu Morskim
Autor: Domin Tajemnicza śmierć w Ustroniu Morskim

Jedna osoba nie żyje. Dwie osoby zostały zatrzymane. Trwa ustalanie okoliczności tragedii, do której doszło w środę w przydomowej altance w Ustroniu Morskim (woj. zachodniopomorskie). Na miejscu pracują policjanci.

Okoliczności zdarzenia są na razie dość niejasne. W przydomowej altance na jednej z posesji przy ul. Wojska Polskiego znaleziono ciało. Prawdopodobnie jest to około 40-letni mężczyzna, który miał zginąć od ran kłutych.

Czytaj też: Dwa wypadki pod Łobzem. Nie żyją dwie osoby. Czy ta droga jest przeklęta?

Na miejscu tragedii, od godzin porannych pracują policyjni technicy i prokurator. Trwa przeszukiwanie terenu nieruchomości i zbieranie śladów, które mogłyby pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia i wyjaśnieniu sprawy.

W sprawie zatrzymano dwie osoby: kobietę i mężczyznę. Wiadomo, że zarówno zatrzymani, jak i ofiara, nie byli mieszkańcami Ustronia Morskiego.

Czytaj też: Z zazdrości zabił najlepszego kolegę. 17-letni Adrian zaczaił się na klatce schodowej

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać kara śmierci?
Żona z kochankiem zabili męża
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE