To był udany weekend dla mieszkańca Wałcza. Wydał 1,50 zł, zgarnął sześciocyfrową kwotę!

2022-02-07 10:07
To był udany weekend dla mieszkańca Wałcza. Wydał 1,50 zł, zgarnął sześciocyfrową kwotę!
Autor: Grzegorz Kluczyński To był udany weekend dla mieszkańca Wałcza. Wydał 1,50 zł, zgarnął sześciocyfrową kwotę!

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Wałcza (woj. zachodniopomorskie). Miniowy weekend zaczął się dla niego od fantastycznej wiadomości. Na jego konto wpłynie bowiem całkiem pokaźna kwota, za którą będzie mógł nieźle zaszaleć na zakupach.

Jak do tego doszło? Okazuje się, że sposób był banalnie prosty. W miniony piątek, 4 lutego, mieszkaniec Wałcza postanowił zagrać w Mini Lotto w punkcie przy ul. Budowlanych. Okazało się, że liczby, które zakreślił na kuponie, pokrywały się z tymi zaznaczonymi na kuponie, a to oznacza tylko jedno - wysoką wygraną.

108 957 zł - dokładnie taka kwota wpłynie na konto szczęśliwego gracza. Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Całkiem sporo. Za tę sumę można już kupić porządny samochód, wybrać się na wycieczkę dookoła świata, zainwestować, albo po prostu zaszaleć na zakupach. Możliwości są bardzo duże.

Czytaj też: Wyjątkowy szczęściarz z Wałcza. Na "chybił-trafił" zgarnął FORTUNĘ w Eurojackpot!

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50 zł. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Czytaj też: Farciarz z Darłowa ZDRAPAŁ sobie SUPER PREZENT! Nie uwierzysz, ile wpłynie na jego konto!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE