Wszedł do Bałtyku na niestrzeżonej plaży i utonął. Horror w Chłopach

2021-07-25 14:53
Plaża niestrzeżona
Autor: Grzegorz Kluczyński Wszedł do Bałtyku na niestrzeżonej plaży i utonął. Horror w Chłopach / Zdjęcie ilustracyjne

W Bałtyku utonął 56-letni mężczyzna z woj. śląskiego, który wszedł do morza na niestrzeżonej plaży w Chłopach. Prowadzona była reanimacja, ale bezskutecznie - poinformowała Polską Agencję Prasową w niedzielę (25.07.2021) oficer prasowa koszalińskiej policji kom. Monika Kosiec.

Wszedł do Bałtyku na niestrzeżonej plaży i utonął. Horror w Chłopach

Do fatalnego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 13 w Chłopach (Zachodniopomorskie) na niestrzeżonej plaży. Tonął tam 56-letni mężczyzna z woj. śląskiego. - Został wyciągnięty na brzeg. Prowadzona była reanimacja, ale niestety bezskutecznie. 56-latek zmarł - powiedziała PAP komisarz Kosiec. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa podało w niedzielę, że od 1 kwietnia do 24 lipca odnotowano już 205 utonięć. Tylko w sobotę było ich sześć. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Czytaj też: Armagedon na polskich plażach. Seks, trąby wodne i zagubione dzieci [GALERIA]

Do naszych czytelników apelujemy o rozsądek w czasie wakacji. Kąpmy się tylko w miejscach strzeżonych i pod żadnym pozorem nie wchodźmy do wody po spożyciu alkoholu. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Tajemnicze śmierci w Bałtyku. Z morza wyłowiono trzy ciała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE