Wszystkich Świętych 2020 w Koszalinie. Organizacja ruchu w okolicach cmentarza [PARKINGI, PRZYSTANKI, MZK, OGRANICZENIA]

2020-10-26 14:21 Bogdan Stech
Wszystkich Świętych 2020 w Koszalinie. Organizacja ruchu w okolicach cmentarza [PARKINGI, PRZYSTANKI, MZK, OGRANICZENIA]
Autor: Google Maps Wszystkich Świętych 2020 w Koszalinie. Organizacja ruchu w okolicach cmentarza [PARKINGI, PRZYSTANKI, MZK, OGRANICZENIA]

W związku ze zbliżającym się 1 listopada, zmieniona zostanie okresie święta organizacja ruchu w okolicy cmentarza w Koszalinie. Zmiany dotyczą organizacji ruchu na ulicach Gnieźnieńskiej, Strażackiej, Kamieniarskiej i Paderewskiego od 30 października do 2 listopada.

Najważniejsze zmiany w organizacji ruchu w okolicach cmentarza w Koszalinie w okresie Wszystkich Świętych. Nowa organizacja ruchu obowiązuje od godz. 5.00 31 października do godz. 12.00 2 listopada:

  • Do 30 km/h ograniczona zostaje prędkość na ul. Gnieźnieńskiej od ul. Komunalnej do do. Diamentowej oraz na ulicach Kamieniarskiej i Strażackiej.
  • Na ul. Gnieźnieńskiej od ronda Solidarności do bram cmentarza obowiązuje zakaz zatrzymywania pojazdów – wyjątkiem będą okolice wjazdu na teren cmentarza, gdzie możliwe będzie zatrzymanie samochodu, by wysadzić pasażerów.
  • Na ul. Gnieźnieńskiej – od ul. Hallera do ul. Diamentowej wydzielony zostanie jeden pas ruchu na parkowanie samochodów.
  • W okolicy cmentarza możliwe będzie zaparkowanie samochodu na ul. Paderewskiego (wokół Atrium i Castoramy).
  • Wjazd na parking naprzeciwko bramy cmentarza zostanie ograniczony do pojazdów osób niepełnosprawnych.
  • Wjazd na ul. Kamieniarską, także dla osób niepełnosprawnych, odbywać się będzie od ul. Połczyńskiej, wjazd od ul. Gnieźnieńskiej będzie ograniczony.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ >>> STRAJK kobiet w Szczecinku. OSTRA wymiana zdań z księdzem! "Ty wstrętny..." [WIDEO]

Terminy

  • Ograniczenie parkowania na parkingu Gnieźnieńska/Kamieniarska – 26-29 października.
  • Zamknięcie ul. Kamieniarskiej i parkingu Gnieźnieńska/Kamieniarska – od godz. 5.00 30 października do godz. 12.00 2 listopada

Kursowanie autobusów MZK w Koszalinie na Wszystkich Świętych 

Przystanek dla wysiadających będzie na placu między ul. Strażacką i Kamieniarską. Zlikwidowany tam będzie postój taxi.Przystanek dla wsiadających znajdować się będzie przy Castoramie.W okolicy cmentarza zainstalowane zostaną tablice informacyjne o lokalizacji przystanków.Szczegółowy rozkład jazdy podany zostanie na początku przyszłego tygodnia.

Express Biedrzyckiej – Iwona Hartwich: PiS nie cierpi niepełnosprawnych. Trzymam kciuki za kobiety