Wydał grosze, teraz będzie mógł nieźle zaszaleć! Szczęściarz ze Szczecinka dostanie duży przelew

i

Autor: pixabay.com Wydał grosze, teraz będzie mógł nieźle zaszaleć! Szczęściarz ze Szczecinka dostanie duży przelew

Wydał grosze, teraz będzie mógł nieźle zaszaleć! Szczęściarz ze Szczecinka dostanie duży przelew

2022-01-10 23:30

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Szczecinka, który w minioną sobotę postanowił zagrać w Mini Lotto. Okazało się, że liczby, które zakreślił na kuponie okazały się prawidłowe. Dzięki temu na jego konto wkrótce wpłynie całkiem spora suma, za którą będzie mógł nieźle zaszaleć na zakupach.

365 435 zł - tyle dokładnie wynosi kwota, którą wygrał mieszkaniec Szczecinka, którzy w sobotę, 8 stycznia wysłał kupon w punkcie Lotto przy ul. Karlińskiej w Szczecinku. Wylosowane liczby pokrywały się z tymi zaznaczonymi na kuponie, a to oznaczało tylko jedno - wysoką wygraną.

Teraz szczęśliwy gracz będzie mógł nieźle zaszaleć na zakupach, wybrać się na wymarzoną wycieczkę w najdalsze zakątki świata, zainwestować lub odłożyć na lepszą przyszłość. Możliwości jest naprawdę dużo.

Czytaj też: Farciarz ze Szczecina zainwestował 2 złote. Teraz będzie dostawał niezłe kieszonkowe!

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Czytaj też: Wyłudził pieniądze. Szuka go kołobrzeska policja [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"