52-latek znęcał się nad własną matką. Koszmar kobiety trwał od wielu lat

i

Autor: Pavlofox/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Wyrodny syn znęcał się nad własną matką. Koszmar kobiety trwał od wielu lat

2022-03-23 12:51

Policyjna interwencja zakończyła wieloletni koszmar 74-letniej kobiety, nad którą psychicznie i fizycznie znęcał się własny syn. 52-letni mężczyzna został zatrzymany po tym, gdy kolejny raz wszczął domową awanturę. Był wówczas pijany, miał w organizmie 1,7 promila alkoholu. Wyrodny syn musiał opuścić dom i ma zakaz zbliżania się do maltretowanej przez siebie matki.

52-latek znęcał się nad własną matką. Koszmar kobiety trwał od wielu lat

Mieszkająca pod Oświęcimiem 74-letni seniorka może wreszcie odetchnąć z ulgą. Jej wyrodny syn, który od sześciu lat znęcał się nad kobietą został zatrzymany przez oświęcimskich policjantówNa zamieszkiwanej przez 74-latkę posesji funkcjonariusze pojawili się z powodu kolejnej domowej awantury wywołanej przez 52-letniego mężczyznę. 

Działając pod wpływem alkoholu, Małopolanin znowu maltretował fizycznie i psychicznie swoją matkę. Wykonane badanie wykazało, że agresor miał w organizmie 1,7 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu awanturnikowi przedstawiono zarzuty.

PRZECZYTAJ: Taternik odpadł ze ściany, przeleciał 30 metrów i nieprzytomny wisiał na linie! Dramat na Kotle Kazalnicy

Jak przekazała PAP, asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzeczniczka oświęcimskiej policji, prokurator wobec podejrzanego zastosował policyjny dozór, nakazał mu opuszczenie domu oraz objął go zakazem zbliżania się do matki. 

Naruszenie tych sankcji dla 52-latka może się skończyć osadzeniem w areszcie. Mężczyźnie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad matką grozi kara do 5 lat więzienia.

ZOBACZ: Ks. Tomasz Niedziela przegrał walkę z chorobą. Zmarł w wieku 35 lat

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad bliskimi powinny być wyższe?
Bestia chciała zagryźć małą Julię.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE