64-letni wandal niszczył plakaty wyborcze. Miał procę i kulki z farbą. Sprawa jest rozwojowa

i

Autor: rafaelpublio/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Kuriozalny wybryk

64-letni wandal niszczył plakaty wyborcze. Miał procę i kulki z farbą. "Sprawa jest rozwojowa"

2023-09-26 8:23

Na terenie Makowa Podhalańskiego został zatrzymany 64-letni wandal, który niszczył plakaty wyborcze. W tym celu używał między innymi... procy oraz kulek z farbą. Gdy zorientował się, że został namierzony, próbował na rowerze uciekać przed mundurowymi. Policja informuje, że "sprawa jest rozwojowa". Zatrzymanym mężczyzną zajmie się sąd.

Maków Podhalański. 64-letni wandal niszczył plakaty wyborcze. Używał procy i kulek z farbą

Trwa kampania wyborcza przed głosowaniem, które odbędzie się 15 październikaKandydaci ubiegający się o miejsce w parlamencie starają się reklamować między innymi poprzez wywieszanie plakatów i banerów z własnymi wizerunkami. Właśnie one stały się celem 64-letniego wandala, który grasował w Makowie Podhalańskim. Mężczyzna został przyłapany przez mundurowych na niszczeniu materiałów wyborczych. Gdy zorientował się, że został namierzony, próbował uciekać przed funkcjonariuszami na rowerze. Oczywiście ta próba była z góry skazana na niepowodzenie. Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

Mężczyzna został zatrzymany, a policjanci znaleźli przy nim... procę, kulki z farbą oraz spray. Te gadżety służyły 64-latkowi do prowadzonej przez niego chuligańskiej działalności. - Sprawa jest rozwojowa. Policjanci ustalają czy zatrzymany ma również związek ze zniszczeniem w podobny sposób innych plakatów wyborczych - wyjaśnia policja. Zatrzymanym mężczyzną zajmie się sąd.

QUIZ. Wiesz, ile lat grozi za to przestępstwo? W kilku przypadkach możesz doznać szoku

Pytanie 1 z 20
Jaka kara grozi za dostarczenie alkoholu osobie małoletniej?
Najważniejsze wybory. Debata - Runda 4 (24.09.2023)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany