Amstaffy pogryzły genitalia mieszkańca Krakowa! Horror na Bulwarach Wiślanych

i

Autor: Shutterstock Policja zajmuje się sprawą mieszkańca Krakowa, który został zaatakowany przez dwa amstaffy, odnosząc poważne obrażenia genitaliów, zdj. ilustracyjne

Przerażające zdarzenie

Amstaffy pogryzły genitalia mieszkańca Krakowa! Horror na Bulwarach Wiślanych

2023-06-10 14:37

Policja zajmuje się sprawą mieszkańca Krakowa, który został zaatakowany przez dwa amstaffy, odnosząc poważne obrażenia genitaliów. Psy pogryzły mu jądra, penisa i i okolice krocza, wskutek czego poszkodowany trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło, gdy jechał on deskorolką Bulwarami Wiślanymi w okolicach ronda Grunwaldzkiego. Ranny jest obywatelem Hiszpanii.

Amstaffy pogryzły genitalia mieszkańca Krakowa. Horror na Bulwarach Wiślanych

Mieszkaniec Krakowa doznał poważnych obrażeń genitaliów, po tym jak zaatakowały go dwa amstaffy - informuje Onet. Do zdarzenia doszło 1 czerwca na Bulwarach Wiślanych, w okolicy ronda Grunwaldzkiego, ale do tej pory nie udało się namierzyć właścicielek agresywnych psów - z relacji świadka wynika, że oddaliły się z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Jak dodaje, amstaffy nie miały kagańców i biegały swobodnie po okolicy, choć miały przypięte smycze. Zaatakowany mieszkaniec Krakowa to obywatel Hiszpanii, który feralnego dnia jechał na deskorolce. Odniósł obrażenia penisa, jąder, krocza i jednej z nóg, po czym trafił do szpitala przy ul. Narutowicza, gdzie przetransportowano go z placówki przy Wrocławskiej. Ma problemy z poruszaniem się, dodatkowo musiał się zaszczepić przeciwko wściekliźnie. Sprawą ataku amstaffów zajęła się również policja w Krakowie.

Sonda
Czy miałeś kiedyś nieprzyjemne zdarzenie związane ze zwierzętami?
Zakrzów: dwa agresywne psy zagryzły małego maltańczyka, a jego właścicielkę pogryzły