Bójka w remizie pod Krakowem. W ruch poszły maczety

2016-12-27 17:43
W bójce wzięło udział czterech mężczyzn
Autor: Małopolska policja W bójce wzięło udział czterech mężczyzn

Wszystko zaczęło się od kłótni dwóch mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich wezwał "wsparcie". Ostatecznie w bójce wzięło udział czterech sprawców wyposażonych w maczety i gaz łzawiący. 

Do zdarzenia doszło w remizie, w jednej z miejscowości obok Krakowa. W wyniku zadawanych maczetą ciosów, jeden z pokrzywdzonych z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Funkcjonariusze krakowskiej policji wytypowali, a następnie zatrzymali czterech sprawców przestępstwa. Mężczyźni usłyszeli zarzuty m.in. pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Sąd Rejonowy dla Krakowa - Nowej Huty na wniosek Prokuratury Rejonowej Kraków-Krowodrza zastosował wobec wszystkich podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. 

>>> Wypadek na ul. Młyńskiej. Poszkodowane 10-miesięczne dziecko [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE