Bolesny upadek kierowcy hulajnogi elektrycznej. Pijany 27-latek wylądował w rowie

i

Autor: volzi/cc0/pixabay 27-letni wadowiczanin doznał urazu głowy i trafił do szpitala. Za jazdę hulajnogą pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem.

Miał ponad 2,6 promila alkoholu

Bolesny upadek kierowcy hulajnogi elektrycznej. Pijany 27-latek wylądował w rowie

2022-09-13 13:14

Jazda na hulajnodze elektrycznej pod wpływem alkoholu dla 27-letniego wadowiczanina zakończyła się bolesnym upadkiem w przydrożnym rowie. Mężczyzna z urazem głowy trafił do szpitala. W organizmie miał ponad 2,6 promila alkoholu. Policja skierowała do sądu wniosek o ukaranie nieodpowiedzialnego 27-latka.

27-latek jazdę na hulajnodze zakończył w rowie. Miał ponad 2,6 promila alkoholu

27-letni mieszkaniec Wadowic przekonał się, jak niebezpieczna może być jazda na hulajnodze elektrycznej pod wpływem alkoholu. W niedzielę, 11 września w Tomicach (powiat wadowicki) mężczyzna został ciężko poszkodowany po tym, gdy poruszając się jednośladem wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku upadku doznał urazu głowy i musiał trafić do szpitala. Badanie wykazało, że kierowca hulajnogi miał w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Na szczęście ofiarą jego nieodpowiedzialności nie padł żaden inny człowiek.

Po wyzdrowieniu 27-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Wniosek o jego ukaranie został już sporządzony przez przybyłych na miejsce zdarzenia policjantów.

PRZECZYTAJ: Wykręcili zawiasy z drzwi i obrabowali dom. Młodzi złodzieje spowodowali kolosalne straty

Szokujące słowa przewodniczącego Rady Miasta Podkowa Leśna. Tak powiedział o królowej Elżbiecie II!
Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany