Brutalny napad w Olkuszu. Bandyci ukradli 150 tysięcy i uciekli, szuka ich policja!

2019-05-09 16:43
Brutalny napad w Olkuszu. Bandyci ukradli 150 tysięcy i uciekli, szuka ich policja
Autor: Google Street View Brutalny napad w Olkuszu. Bandyci ukradli 150 tysięcy i uciekli, szuka ich policja

Mieszkańcy Olkusza są wstrząśnięci napadem do jakiego doszło kilka minut po godzinie 8 na ulicy Świętokrzyskiej w centrum miasta. Trójka bandytów brutalnie pobiła właściciela kantoru, który wysiadał ze swojego samochodu. Sprawcy ukradli walizkę z pieniędzmi i uciekli z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu prowadzą działania zmierzające do ustalenia sprawców napadu na 49-letniego mężczyznę. Do zdarzenia doszło w czwartek, 9 maja około godziny 8.20 na ulicy Świętokrzyskiej w centrum miasta.

Zobacz też >>> Najgroźniejsi przestępcy z Małopolski. Szukają ich za gwałty, zabójstwa i rozboje! [LISTY GOŃCZE]

Trzech zamaskowanych sprawców zaatakowało właściciela kantoru, który wysiadł ze swojego samochodu. Sprawcy pobili mężczyznę i wyrwali mu torbę z pieniędzmi, a następnie odjechali srebrnym bmw (model 3), w którym czekał kierowca. 49-latek został przewieziony do szpitala w Olkuszu, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.

Posłuchaj więcej o brutalnym napadzie w Olkuszu:

Według relacji mieszkańców miasta - sprawcy byli wyjątkowo brutalni. "Aż krew tryskala z ust" - pisze jedna z olkuszanek na Facebooku. 

Czytaj też >>> Za potrzebą... do marketu. W sklepach Biedronka pojawią się.... toalety!

Obecnie policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia sprawców tego rozboju. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady kryminalistyczne. Przesłuchiwani są świadkowie. Każda informacja docierająca do policjantów jest skrupulatnie sprawdzana i weryfikowana.

Osoby, które posiadają informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Olkuszu nr tel. 32 6478 242, 32 6478 288 lub z najbliższą jednostką Policji lub telefonicznie na nr 997.

Zobacz koniecznie:

>>> Policyjne radiowozy zmienią się nie do poznania? Jest nowy wzór malowania! [ZDJĘCIA]

>>> Koszmarny wypadek na obwodnicy Krakowa. Wśród rannych małe dziecko, lądował śmigłowiec [ZDJĘCIA]

>>> Dramat pod Krakowem. Zginął motocyklista [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE