Był koszmarem skarbówki, wpadł bo chciał załatwić interesy. 52-latka szukało 28 sądów

i

Autor: cocoparisienne/cc0/pixabay Zatrzymany 52-latek ma koncie liczne przestępstwa skarbowe / zdjęcie ilustracyjne.

Spektakularne zatrzymanie

Był koszmarem skarbówki, wpadł bo chciał załatwić interesy. 52-latka szukało 28 sądów

2022-12-15 15:02

Aż 28 sądów poszukiwało 52-letniego mężczyzny, który na swoim koncie miał liczne przestępstwa skarbowe. Za gagatkiem wydano 6 listów gończych i 40 nakazów doprowadzenia. Zatrzymania zbiega dokonali dopiero policjanci z Olkusza. 52-latek wpadł, ponieważ przyjechał z Czech do Polski, żeby załatwić interesy. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Był koszmarem skarbówki, został zatrzymany przez policjantów z Olkusza. Szukało go 28 sądów

Skarbówka wreszcie może odetchnąć z ulgą. Mający na koncie liczne przestępstwa skarbowe, 52-letni mężczyzna wpadł w ręce mundurowych. Gagatek był poszukiwany na podstawie 6 listów gończych i 40 nakazów doprowadzenia. Postawić go przed swoim obliczem chciały między innymi sądy w Iławie, Łęczycy, Oleśnicy, Rybniku, Wadowicach, Złotowie, Chrzanowie, Gliwicach i Olkuszu. Dopiero, gdy 52-latek przyjechał z Czech do Polski w interesach, policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu wpadli na jego trop. We wtorek, 13 grudnia został zatrzymany, gdy przebywał w jednej z firm znajdujących się na terenie Katowic. Mężczyzna był zaskoczony "wizytą" funkcjonariuszy. Przewieziono go do olkuskiej komendy.

Jaka kara grozi 52-latkowi?

Zatrzymany mężczyzna trafił już do zakładu karnego. Za popełnione przestępstwa skarbowe sądy wymierzały mu dotychczas kary po kilkadziesiąt dni pozbawienia wolności. 52-latek oczywiście nie miał zamiaru przebywać za kratkami, dlatego tak pieczołowicie starał się ukryć przed wymiarem sprawiedliwości. Teraz czekają go dużo większe problemy. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

Sonda
Czy sądy w Polsce działają sprawnie?
Przejechał przez przejście dla pieszych. Nie ustąpił matce z wózkiem.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany