Całki na maturze z matematyki. Jasnowidz Jackowski zobaczył to wyraźnie! Mówi o zadaniach w arkuszu CKE

i

Autor: Paweł Skraba/Super Express, Kasia Zaremba/Super Express

Matura 2023

Całki na maturze z matematyki. Jasnowidz Jackowski zobaczył to wyraźnie! Mówi o zadaniach w arkuszu CKE

2023-04-26 16:03

Matura 2023 coraz bliżej. Uczniowie zaczęli końcowe odliczanie do egzaminu, który zadecyduje o ich dalszych losach. Nadchodzącym egzaminom maturalnym przyjrzał się także Krzysztof Jackowski. Najpopularniejszy polski jasnowidz miał wizję i wie, jakie będą pytania na maturze 2023. Na jakie lektury pojawią się w arkuszu CKE z języka polskiego? Co będzie na maturze 2023 z matematyki? Na kilka dni przed maturalnym maratonem, jasnowidz z Człuchowa ujawnia szczegóły! To musi widzieć każdy tegoroczny maturzysta.

Matura 2023. Jasnowidz Jackowski miał przerażającą wizję. Maturzyści nie będą zadowoleni

Krzysztof Jackowski to jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Jego wizje przyszłości cieszą się ogromną popularnością. Jasnowidz Jackowski zajmuje się głównie pomocą w odnajdowaniu zaginionych osób i na tym polu odnosi liczne sukcesy. Dziennikarz "Super Expressu" postanowił zapytać go o to, jaka będzie matura 2023? To, co zdradził, może zaniepokoić niektórych uczniów. Jakie pytania się pojawią w arkuszach maturalnych 2023? Przeczytaj najnowszą przepowiednię przyszłości jasnowidza Jackowskiego.

Zobacz: Lektury obowiązkowe na maturze 2023. Lista ponad 20 lektur z gwiazdką. To trzeba znać na maturę z polskiego

Matura 2023 z polskiego: Jasnowidz Jackowski miał wizję. Wie, co będzie na maturze 2023

Kto by nie chciał wiedzieć, jakie pytania będą na maturze 2023 z języka polskiego i matematyki. Jeśli byśmy znali odpowiedzi, to sama matura byłaby bułką z masłem! Z pomocą zestresowanym maturzystom przyszedł jasnowidz Krzysztof Jackowski, który miał ostatnio wizję w sprawie nadchodzących matur.

- Z języka polskiego na 100 proc. będzie taki temat, o którym się mówi pewniak. Nie wiem, co to znaczy. Wszyscy mówią, że będzie i on będzie. Dwa kolejne tematy będą sporym zaskoczeniem. To będą dwa przeciwstawne tematy. Po maturze, mimo takich zaskakujących pytań, wszyscy, którzy przystąpią do egzaminu, będą mówić, że matura była łatwa - mówi nam Krzysztof Jackowski, najbardziej znany polski jasnowidz.

Matura 2023 z matematyki. Jasnowidz z Czułowa nie ma wątpliwości. "Wyjątkowo trudna"

Natomiast gorzej ma być z maturą 2023 z matematyki. Ma być wyjątkowo trudna. - Będzie problematyczna. Widzę, jakiś wzór matematyczny, jakieś całki. Z tym akurat wszyscy piszący maturę będą mieć najwięcej problemu. Co ciekawe, wyniki będą zdecydowane lepsze niż w poprzednim roku - zapewnia Jackowski.

Maturzyści mogą więc odetchnąć z ulgą i te kilka nadchodzących dni dobrze wykorzystać na przyswajanie sobie materiału, które mogą pojawić być na maturze.

Wszystkim piszącym życzymy powodzenia!

Sonda
Czy zdajesz maturę w 2023 roku?
Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla prezydenta Andrzeja Dudy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany