Chrzanów: Motocyklista uderzył w drzewo. Zginął na miejscu

2021-08-03 9:59
Chrzanów: Motocyklista uderzył w drzewo. Zginął na miejscu
Autor: fsHH/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Na ulicy Powstańców Styczniowych w Chrzanowie zginął motocyklista. Jak podaje portal 112malopolska.pl, kierowca jednośladu stracił panowanie nad swoją maszyną, wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejsce przybyła załoga karetki pogotowia ratunkowego, jednak medycy mogli wyłącznie stwierdzić zgon mężczyzny.

Wczoraj (2 sierpnia) około godz. 15.00 na ulicy Powstańców Styczniowych w Chrzanowie doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Jego jedynym uczestnikiem był motocyklista. Jak informuje portal 112malopolska.pl, mężczyzna stracił panowanie nad swoją maszyną, wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety poniesione przez niego obrażenia były śmiertelne. Na miejsce przybyła załoga karetki pogotowia ratunkowego, jednak medycy mogli już jedynie stwierdzić zgon motocyklisty. Obecnie nie jest jeszcze znana przyczyna tragicznego wypadku. Ustali ją dochodzenie prowadzone pod nadzorem prokuratury.

PRZECZYTAJ: Oświęcim: 41-latek zabił konkubinę. Wbił jej nóż w szyję

- Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierowca motocykla jadąc ul. Powstańców Styczniowych w kierunku Libiąża nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad motocyklem i na prawoskrętnym łuku drogi wypadł z niej do masywu leśnego. Kierowca poniósł śmierć. Na miejscu czynności wykonywali policjanci pod nadzorem prokuratora. Obecnie trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia czasu, przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia - przekazał portalowi 112malopolska.pl rzecznik KPP w Chrzanowie.

ZOBACZ: Podwyżki dla polityków. Czy krakowscy radni zarobią więcej?

Policyjny pościg za pijanym kierowcą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE