Oświęcim: 41-latek zabił konkubinę. Wbił jej nóż w szyję

2021-08-02 18:39
Tragedia podczas kłótni. Kobieta  zadała śmiertelny cios nożem w szyję
Autor: Shutterstock Tragedia podczas kłótni. Kobieta zadała śmiertelny cios nożem w szyję

Tragicznie zakończyła się awantura w jednym z mieszkań w Oświęcimiu. Jak informuje portal 112malopolska.pl, w sobotę (31 lipca) 41-letni mężczyzna zabił swoją konkubinę, zadając jej nożem cios w szyję. Następnie sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany na terenie Bierunia (woj. śląskie). Miał wówczas w organizmie 1,8 promila alkoholu.

W sobotę, 31 lipca w Oświęcimiu doszło do tragedii. Jak podaje portal 112malopolska.pl, we wczesnych godzinach popołudniowych policja została poinformowana o znalezieniu zwłok w jednym z mieszkań na terenie miasta. Na miejscu zjawiły się również służby medyczne. Lekarz potwierdził zgon 49-letniej kobiety. Zginęła ona w wyniku zadanej nożem rany kłutej szyi. W mieszkaniu nie było natomiast 41-letniego konkubenta denatki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że rano między parą doszło do awantury. W pewnym momencie mężczyzna sięgnął po nóż i zaatakował swoją konkubinę, doprowadzając do jej śmierci. Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania 41-latka. Został on znaleziony w Bieruniu (woj. śląskie), znajdował się wówczas pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie dało wynik 1,8 promila. Mężczyzna trafił na oświęcimską komendę. Za dokonanie zabójstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ: Makabra w Krakowie. Zwłoki w pobliżu mostu Kotlarskiego

ZOBACZ: Miss kiboli, Magdalena K. stanie przed sądem. Akt oskarżenia jest gotowy

Rozjechał autobusem 19-latkę. Był na silnych lekach. Konferencja prokuratury
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE