Makabra w Krakowie. Zwłoki w pobliżu mostu Kotlarskiego

2021-08-02 17:41

W niedzielę (1 sierpnia) z Wisły w pobliżu mostu Kotlarskiego w Krakowie zostały wyłowione zwłoki mężczyzny. Wcześniej WOPR dostał od straży pożarnej prośbę o pomoc w znalezieniu poszkodowanego, który według świadków miał znajdować się w rzece. Niestety na ratunek dla niego było już za późno. Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśni postępowanie prowadzone przez prokuraturę.

W niedzielę (1 sierpnia) około godz. 17.50 ratownicy krakowskiego WOPR otrzymali od straży pożarnej prośbę o pomoc w poszukiwaniach osoby, która jak podaje portal lovekrakow.pl została dostrzeżona w Wiśle przez spacerującą w okolicy parę. Niestety akcja zakończyła się tragicznie. W pobliżu mostu Kotlarskiego woprowcy znaleźli ciało poszukiwanego. Zwłoki zostały wyciągnięte na brzeg, gdzie medycy potwierdzili zgon mężczyzny. Obecnie nie jest jeszcze znana przyczyna tego dramatycznego zdarzenia. Nie wiadomo, czy mężczyzna sam odebrał sobie życie skacząc do Wisły, czy padł ofiarą działania osób trzecich, czy też uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Ustali to prokuratorskie postępowanie. 

PRZECZYTAJ: Mateusz jest uwięziony w swoim ciele. Udar zniszczył jego życie w ciągu minuty

ZOBACZ: Pijak zabił mi narzeczonego. "Ja też już nie chcę żyć bez niego"

Pierwsza pomoc - czy wiesz, jak jej udzielić?

Pytanie 1 z 10
Wypadek samochodowy
wypadek samochodowy
Zamość. Ktoś podpalił punkt szczepień i stację sanepidu! Policja publikuje NAGRANIE!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE