Zakrzówek bez parkingu? Powstała petycja przeciwko kolejne zabudowie

i

Autor: Maksymilian Tokarczyk Zakrzówek

Długi weekend

Czy basen na Zakrzówku jest otwarty w poniedziałek, 14 sierpnia? Miasto podjęło decyzję

2023-08-14 9:15

Miasto zdecydowało się na udostępnienie kąpieliska na Zakrzówku w poniedziałek, 14 sierpnia. Do tej pory w poniedziałki obiekt był nieczynny ze względu na sukcesywnie przeprowadzane prace serwisowe. Powodem odstępstwa od tej reguły jest długi weekend. Kąpielisko będzie dzisiaj czynne w godz. 10.00-18.00. Obowiązuje limit 1000 osób.

Kraków. Basen na Zakrzówku otwarty w poniedziałek. "Prace serwisowe nie będą prowadzone"

Świetna wiadomość dla osób cieszących się długim weekendemW poniedziałek, 14 sierpnia otwarte będzie kąpielisko na Zakrzówku. Do tej pory w poniedziałki obiekt nie był udostępniony ze względu na prowadzone tam prace serwisowe. Strzeżone kąpielisko będzie czynne w godz. 10.00-18.00. Obowiązuje limit 1000 osób. Dopisywać ma również pogoda. Synoptycy prognozują, że w poniedziałek, 14 sierpnia w Krakowie temperatura przekroczy 30 st. Celsjusza, a na niebie ma dominować słońce.

Wejście na kąpielisko jest możliwe w dwóch punktach:

  • przez bramki główne przy budynku wejściowym na baseny: jest to miejsce z zapleczem sanitarnym – prysznice, toalety, przebieralnie
  • przez bramki przy drugiej stronie kąpieliska – od strony ul. Norymberskiej.

Przy wejściach przed bramkami – w namiotach obsługi – każdy otrzyma opaskę uprawniającą do wejścia na kąpielisko. Osoby z obsługi będą obecne również przy samym kąpielisku i będą weryfikować posiadanie opaski. Przy wyjściu z kąpieliska opaska będzie zrywana, co w przypadku zapełnienia wszystkich miejsc, umożliwi wejście kolejnym osobom.

Sonda
W czasie wolnym wybierzesz basen, kino czy muzeum?
Legenda polskiej piłki doczekała się pomnika
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany