Łazany. Policjant na motocyklu zderzył się z volkswagenem. Jechał w kolumnie pojazdów

i

Autor: tomekwalecki/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Wypadek

Policjant na motocyklu zderzył się z volkswagenem. Jechał w kolumnie pojazdów

2023-08-14 8:04

W Łazanach (powiat wielicki) policjant jadący na motocyklu zderzył się z volkswagenem polo. Mundurowy poruszał się w kolumnie pojazdów składających się z dwóch radiowozów i ośmiu motocykli. Jak podaje PAP, przyczyną incydentu było zachowanie innego kierowcy, który nie uszanował pierwszeństwa przejazdu kolumny.

Łazany. Policjant na motocyklu zderzył się z volkswagenem. Jechał w kolumnie pojazdów

W sobotę, 12 sierpnia w Łazanach (powiat wielicki) policjant poruszający się motocyklem w kolumnie pojazdów, zderzył się z osobowym volkswagenem. Jak podaje PAP, przyczyną incydentu było zachowanie innego kierowcy, który nie uszanował pierwszeństwa przejazdu kolumny. Ostatni z motocyklistów chciał ominąć auto prowadzone przez tego kierowcę, zjechał na przeciwny pas ruchu i i uderzył w bok znajdującego się tam volkswagena polo. Pasażerka osobówki została poszkodowana. Karetka pogotowia ratunkowego zabrała ją na obserwację do szpitala. Na lekkie dolegliwości zdrowotne skarżył się się również policjant.

Dokładne okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego postepowania. Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji przekazała PAP, że kolumna składała się z dwóch radiowozów i ośmiu motocykli. Policyjne pojazdy miały włączone sygnały świetlne i dźwiękowe.

Sonda
Czy kierowcy w Polsce jeżdżą bezpiecznie?
Wybuch gazu w Chełmży. Policjanci ruszyli na pomoc poszkodowanym
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany