Groźny wypadek

Dachowanie osobówki pod Krakowem. Matka spieszyła się do lekarza z malutkim synkiem

2023-06-06 20:23

W Krzeszowicach-Czatkowicach dachował samochód osobowy z dwójką podróżnych na pokładzie. Jak podaje Kraków112 - Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie, w aucie znajdowało się 8-miesięczne dziecko oraz jego matka. Z informacji przekazanych "Super Expressowi" przez podinsp. Katarzynę Cisło z zespołu prasowego KWP Kraków wynika, że przyczyną zdarzenia był nadmierny pośpiech.

Dachowanie osobówki pod Krakowem. Matka spieszyła się do lekarza z malutkim synkiem

We wtorek, 6 czerwca w Krzeszowicach-Czatkowicach doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego. Jak podaje Kraków112 - Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie około godz. 17.00 dachował samochód osobowy z dwójką podróżnych na pokładzie. Poszkodowana została kierująca oraz jej 8-miesięczny synek. Na miejscu pracowała policja, która wstępnie ustaliła przebieg zdarzenia. Podinsp. Katarzyna Cisło z zespołu prasowego KWP Kraków przekazała "Super Expressowi", że przyczyną dachowania był nadmierny pośpiech. Kobieta jechała zbyt szybko i w efekcie straciła panowanie nad autem. Jej zachowanie wynikało z chęci jak najszybszego dotarcia do lekarza. Pomocy medycznej wymagał bowiem jej synek. Chłopczyk miał się zakrztusić i z tego powodu konieczna była interwencja medyczna. 

Po dachowaniu kobieta i jej dziecko zostali przewiezieni do szpitala w Chrzanowie. Na szczęście po przeprowadzeniu wstępnych badań nie stwierdzono, by dolegało im coś poważnego. Kierująca samochodem była trzeźwa. W incydencie nie uczestniczyły inne pojazdy ani ludzie.

Śmierć 16-letniego ucznia w szkole. Maciej w czasie lekcji wyszedł do toalety i już nie wrócił
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany