Do kiedy jest czynna Energylandia? Zakończenie sezonu 2021

2021-10-13 13:51
Energylandia
Autor: serwis prasowy DLA DZIECI I DOROSŁYCH W Energylandii czekają na was aż 94 atrakcje, a wśród nich bijące światowe rekordy popularności roller coastery: Zadra, Hyperion i Speed Water Coaster. Skorzystaj z bonu turystycznego na zakup rodzinnych biletów. Realizując bon online, otrzymasz je e-mailem w formie elektronicznej. W cenie biletu masz wszystkie atrakcje wraz z Water Parkiem, bez limitu czasowego. bon.energylandia.pl

Sezon 2021 w Energylandii dobiega końca. Jego ostatnim akcentem będzie Halloween Time, który rozpocznie się w przyszłym tygodniu i potrwa do końca października. Od 1 listopada najpopularniejszy park rozrywki w Polsce przez kilka miesięcy będzie nieczynny, z wyjątkiem zimowych atrakcji w ramach Winter Kingdom. Otwarcie sezonu 2022 zostało zaplanowane na dzień 2 kwietnia przyszłego roku.

Do kiedy jest czynna Energylandia? Zakończenie sezonu 2021

W tym roku na rozpoczęcie sezonu w Energylandii trzeba było czekać dłużej, niż zwykle. Winna temu była oczywiście pandemia koronawirusa, która uniemożliwiła otwarcie obiektu. Sezon 2021 wystartował 21 maja, a teraz powoli dobiega końca. Jego ostatnim akordem będzie Halloween Time, który rozpocznie się w czwartek, 21 października. W tym czasie turyści odwiedzający Energylandię mogą zwiedzać specjalnie przygotowaną Strefę Grozy, a w jej ramach między innymi cztery Domy Strachów. Kulminacją Halloween Time będzie Halloween Night. Tego dnia Energylandia będzie działać dłużej, a osoby, które w parku rozrywki zjawią się w halloweenowym przebraniu mogą liczyć na 50-procentowy rabat przy zakupie biletów.

PRZECZYTAJ: Uwaga na informację o wypadku w Energylandii! Nie dajcie się nabrać!

Energylandia. W jakich godzinach jest otwarta?

Obecnie Energylandia działa przez cztery dni w tygodniu: od czwartku do niedzieli, w godz. 10.00-18.00. Taki stan rzeczy będzie obowiązywał do zakończenia sezonu 2021. Wyjątkiem jest dzień 23 października, gdy park rozrywki będzie otwarty w godz. 10.00-22.00. Wówczas w Energylandii odbędzie się Halloween Night. W trakcie przerwy zimowej Energylandia będzie czynna od 26 listopada do 23 grudnia. Zimowa odsłona parku rozrywki (Winter Kingdom) zapewni turystom rozrywkę od poniedziałku do niedzieli, w godz. 10.00-18.00.

ZOBACZ: Ranking Google. Energylandia popularniejsza od Disneylandu i Camp Nou!

Sonda
Czy lubisz odwiedzać parki rozrywki?
Happening z okazji 130-lecia Sądeckiej Biblioteki Publicznej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE