Śmigłowiec ratowniczy

i

Autor: Lowdown/WIKIPEDIA zdjęcie ilustracyjne

Wypadek

Dramat w Krakowie! Dziewczynka wypadła z balkonu. Śmigłowiec zabrał ją do szpitala

2023-08-10 18:52

Przy ul. Łokietka w Krakowie doszło w dramatycznego wypadku. Jak podaje Interia, pięcioletnia dziewczynka wypadła z balkonu i doznała urazu głowy. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Maszyna zabrała poszkodowane dziecko do szpitala. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Dramatyczny wypadek w Krakowie. Pięciolatka wypadła z balkonu

Po południu w czwartek, 10 sierpnia przy ul. Łokietka w Krakowie doszło do dramatycznego wypadkuJak podaje Interia, pięcioletnia dziewczynka wypadła z balkonu jednego z mieszkań. Dziecko zostało poszkodowane i wymagało pomocy medycznej. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, a ratownicy podjęli decyzję o przetransportowaniu dziewczynki do szpitala. Jej dokładny stan zdrowia nie jest znany, wiadomo natomiast, że doznała urazu głowy. Informację o zdarzeniu potwierdziła również policja. Mundurowi będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności wypadku. 

Jak doszło do wypadku? Pierwsze ustalenia

Ze wstępnych ustaleń RMF FM wynika, że dziewczynka bawiąc się na balkonie wychyliła się poza barierkę i wówczas doszło do nieszczęścia. Dziecko znajdowało się pod opieką ojca, który w momencie zdarzenia był trzeźwy.

Sonda
Umiesz udzielić pierwszej pomocy małemu dziecku?
Andrzej Ch. przychodził do sąsiada i molestował ośmiolatkę?