Dramatyczny wypadek w Krakowie! Zamiatarka MPO zderzyła się z ciężarówką! Potężne korki! [ZDJĘCIA]

2021-06-28 12:56

Poważny wypadek w Krakowie! W poniedziałkowe południe na ulicy Igołomskiej doszło do zderzenia ciężarówki z zamiatarką należącą do krakowskiego MPO. Niestety, kierowca ciężarówki poważnie ucierpiał. Mężczyzna trafił do szpitala w ciężkim stanie. Po południu poinformowano, że 64-latek zmarł. Jak wynika z najnowszych policyjnych ustaleń, kierowca zamiatarki wjechał na skrzyżowania na czerwonym świetle.

Wypadek w Krakowie na ul. Igołomskiej. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 28 czerwca. Początkowo policja informowała, że jadąca od strony Sandomierza ciężarówka wjechała na skrzyżowanie, mimo że miała czerwone światło. Samochód ciężarowy miał uderzyć z impetem w pojazd krakowskiego MPO. Jednak jak wykazały dokładniejsze czynności na miejscu zdarzenia to kierowca pojazdu MPO wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie i uderzył w tira. Siła uderzenia była tak znaczna, że cały przód pojazdu uległ kompletnemu zniszczeniu. Niestety, mężczyzna za kierownicą zamiatarki poważnie ucierpiał. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w ciężkim stanie. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Szczegóły: Potworny wypadek w Krakowie. Zbyszek zginął w zamiatarce. Przyjaciele załamani. "Był naszym nauczycielem"

CZYTAJ TEŻ: 14-latek z Lipnicy wyszedł pojeździć na hulajnodze i zaginął. Odnalazł się na Słowacji!

W miejscu wypadku wciąż działają służby, tworzą się olbrzymie korki, ruch jest znacznie utrudniony. Przed godziną 13:00 zakorkowany był odcinek od od zjazdu z ulicy Igołomskiej w ulicę Szymańskiego aż po Ujastek Mogilski.

Ostatnia trasa zaginionego dentysty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE