Ale wstyd! Para zrobiła TO na ruinach zamku. Nagrał ich operator drona

i

Autor: Jupilu/cc0/pixabay, Jakub Hałun/CC BY-SA 3.0/wikipedia Para została przyłapana na uprawianiu seksu na ruinach zamku w Lanckoronie.

Nieobyczajny wybryk

Dronem nagrał gorące igraszki na ruinach zamku. Aż trudno uwierzyć w to nagranie!

2023-06-20 12:59

Ruiny zamku w Lanckoronie stały się scenerią miłosnych uniesień jednej z par. Jak opisuje portal wadowiceonline.pl, kochankowie zostali nagrani przez operatora drona, który akurat w tym samym czasie chciał zwiedzić z dzieckiem pozostałości po dawnej warowni. W pewnym momencie miłośnicy naturyzmu zorientowali się, że są nagrywani i... zaczęli rzucać w drona kamykami.

Lanckorona. Para uprawiała seks na ruinach zamku. Nagrał ich operator drona

Ruiny zamku w Lanckoronie stały się scenerią miłosnych uniesień pary młodych ludzi! Co więcej, wcale nie chodziło o nagrywanie filmu czy teledysku, ale o prawdziwą, nieudawaną namiętność. Być może o sprawie nikt by się nie dowiedział, gdyby nie przypadek. Portal wadowiceonline.pl opisuje, że parę zbyt intensywnie okazującą sobie czułość w miejscu publicznym nagrał operator drona. Pojawił się on w okolicy ruin zamku, żeby pokazać synowi pozostałości po warowni powstałej w XIV wieku. Przy okazji chciał zrobić ruinom zdjęcia z perspektywy lotu ptaka. Jakie było jego zaskoczenie, kiedy na szczycie ruin dostrzegł parę w miłosnym uścisku. Młodzi ludzie zorientowali się, że zostali przyłapani w krępującej sytuacji. Gdy dostrzegli obserwującego ich drona zaczęli... rzucać w niego kamykami. Wizyta niespodziewanych gości wygasiła nieco ich namiętność, ponieważ postanowili ubrać ściągnięte wcześniej części stroju.

Przypominamy, że w świetle polskiego prawa nieobyczajny wybryk jest wykroczeniem. Za jego popełnienie grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

Sonda
Czy kary za nieobyczajne wybryki powinny być wyższe?
Polka zabita w Grecji! Najnowsze odkrycia w sprawie Anastazji Rubińskiej