Dziewczyny, UWAŻAJCIE! Po Krakowie grasuje SZALENIEC, który OBCINA WŁOSY

2020-01-13 12:28 AC
Dziewczyny, UWAŻAJCIE! Po Krakowie grasuje SZALENIEC, który OBCINA WŁOSY
Autor: Pexels

Kobiety w Krakowie powinny mieć się na uwadze! Po mieście grasuje bowiem szaleniec z nożyczkami i obcina nieznanym włosy. Według informacji, które otrzymali policjanci, sprawcą jest niski mężczyzna w młodym wieku. Do szokujących informacji jako pierwszy dotarł reporter Super Expressu.

Krakowscy policjanci otrzymali zgłoszenie od jednej z mieszkanek miasta w piątek, 10 stycznia. Kobieta wysiadła z tramwaju na przystanku Stary Kleparz i udała się w kierunku Barbakanu. Gdy przeszła przez przejście dla pieszych poczuła nagłe szarpnięcie za włosy.

Gdy się obróciła, zobaczyła młodego mężczyznę w kapturze z nożyczkami w ręce.

- W pierwszym momencie się przestraszyłam. Myślałam że chciał mi coś zrobić - ale przeprosił, wymigał się, obrócił na pięcie, gdy postraszyłam go policją i odszedł - relacjonuje Pani Agnieszka.

Kilka chwil później kobieta zorientowała się, że straciła połowę włosów, które szaleniec odciął nożyczkami. Poszkodowana udała się w pościg za mężczyzną, niestety bezskutecznie. Na miejsce została wezwana policja.

Informacje potwierdza w rozmowie z SE Piotr Szpiech z Komendy Miejskiej Policji.

- Patrol, który przybył na miejsce razem z poszkodowaną obserwował okolicę, niestety nie udało się namierzyć sprawcy. Sporządzony został rysopis, spisano też zeznania. Teraz policjanci zajmują sie ustaleniem sprawcy nietypowej napaści - powiedział rzecznik KMP w Krakowie.

Według informacji, poszukiwany jest młody mężczyzna w wieku około 20 lat o wzroście około 164-166 centymetrów. W chwili zdarzenia miał na sobie ciemne ubrania, a na głowie kaptur.