Elektryk porażony prądem przy wymianie oświetlenia. W bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala

i

Autor: Małopolska Policja 34-latek był reanimowany i trafił do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Dramat w Brzeszczach.

Elektryk porażony prądem przy wymianie oświetlenia. W bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala

2022-07-01 20:22

Dramatyczny wypadek w Brzeszczach! Podczas wymiany oświetlenia w ogrodzie, porażony prądem został 34-letni elektryk. Mężczyzna był reanimowany przez kolegów z firmy, a następnie w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Brzeszcze. Elektryk porażony prądem przy wymianie oświetlenia. W bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala

W czwartek (30 czerwca) w Brzeszczach (powiat oświęcimski34-letni mężczyzna został porażony prądem. Wraz z kolegami z firmy, na prywatnej posesji wykonywał on prace polegające na wymianie oświetlenia w ogrodzie. Niestety w pewnym momencie przez ciało 34-latka przeszła wiązka elektryczna o wysokim napięciu. Poszkodowany stracił przytomność i był reanimowany. Pierwszej pomocy udzielili mu koledzy z pracy, którzy wezwali również pogotowie.

Po przybyciu medyków, rażony prądem elektryk w bardzo ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. 

PRZECZYTAJ: Miała wsiąść w samolot do Krakowa, by zobaczyć córkę. 56-letnia Barbara zaginęła w tajemniczych okolicznościach

Wiadomo, że w wypadku ucierpiał mieszkaniec gminy Kęty. Przyczynę feralnego zdarzenia bada policja. W trakcie dalszego postępowania śledczy ustalą dokładne okoliczności, w jakich doszło do tego dramatycznego wypadku przy pracy.

ZOBACZ: Tragiczny finał interwencji straży miejskiej w Krakowie. 21-letni Ukrainiec nie żyje!

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Nawałnica przeszła nad Szczecinem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE