Wyniki Lotto

i

Autor: Totalizator Sportowy

Szczęśliwe zdrapki

Fart sprzyja krakowianom! Dwie pięciocyfrowe wygrane dzień po dniu

2023-02-24 14:59

W Krakowie dzień po dniu padły dwie pięciocyfrowe wygrane w Lotto. W obu przypadkach gracze wzbogacili się inwestując w zdrapki. W czwartek, 23 lutego los zakupiony przy Placu Nowowiejskim dał wygraną w wysokości prawie 78 tysięcy złotych, natomiast farciarz, który zdrapkę kupił przy ul. Bora Komorowskiego wygrał 30 tysięcy złotych. Jakby tego było mało, we wtorek, 21 lutego w Olkuszu szczęśliwiec kupił zdrapkę wartą 75 tysięcy złotych.

Kraków. Dwie pięciocyfrowe wygrane dzień po dniu. Małopolanie mają szczęście do zdrapek

Kolejna seria wygranych Lotto w Małopolsce! Tym razem wyjątkowe szczęście dopisało graczom inwestującym w zdrapki. W czwartek, 23 lutego los kupiony przy Placu Nowowiejskim 3 w Krakowie dał wygraną w wysokości 77 777 złotych. Kwota nie jest przypadkowa, ponieważ właśnie tyle wyniosła główna wygrana w zdrapce o nazwie "SUPER 7". Z kolei dzisiaj 30 000 złotych wygrał gracz, który los kupił przy ul. Bora Komorowskiego 37. W jego przypadku świetną inwestycją okazał się zakup zdrapki "Owocowa eksplozja".

Jakby tego było mało, to zaledwie kilka dni temu sporą sumę zgarnął też gracz z Olkusza. Jego konto wzbogaciło się o 75 000 złotych, a to dzięki zainwestowaniu w zdrapkę o nazwie "Super linie". 

Sonda
Grasz w Lotto?
Zamaskowany bandyta strzelił do sprzedawczyni, bo nie chciała dać mu pieniędzy. Seria brutalnych rozbojów w Krakowie
Nasi Partnerzy polecają