Wyniki Lotto

i

Autor: Totalizator Sportowy

Co za fart!

W Krakowie znaleźli sposób na tę grę Lotto? Dwie główne wygrane w przeciągu dwóch dni

2022-12-07 12:45

Niesamowity fart! W Krakowie w przeciągu dwóch dni padły dwie główne wygrane w Mini Lotto. W pierwszym przypadku gracz zgarnął ponad 370 tysięcy złotych. Nieco mniej usatysfakcjonowany będzie drugi zwycięzcą. Musiał się on podzielić nagrodą z inną osobą, dlatego wzbogacił się o "tylko" 146 tysięcy złotych. Jakby tego było mało, to we wtorek, 6 grudnia w Krakowie padła wygrana w Zdrapce warta 208 tys zł.

Kraków. Dwie główne wygrane w Mini Lotto w przeciągu dwóch dni

Trwa świetna passa Małopolan w grach losowych. W Krakowie w przeciągu dwóch dni padły dwie główne wygrane w Mini Lotto. W sobotę, 3 grudnia gracz, który kupon wysłał w punkcie przy Petrażyckiego 64C wygrał 370 678 złotych. Jego wyczyn powtórzył farciarz, który w poniedziałek, 5 grudnia zagrał w punkcie przy ul. Pawiej 5. W tym przypadku "piątka" była warta 146 055 złotych. Podczas tego losowania główną nagrodę trzeba było podzielić pomiędzy dwóch graczy. Połowa kwoty trafiła do gracza z Bydgoszczy. Na tym nie koniec świetnych informacji! We wtorek, 6 grudnia w Krakowie padła też wygrana w Zdrapce warta 208 tysięcy złotych. Szczęśliwy los został kupiony przy ul. Lubicz 32. To się nazywa udany prezent na Mikołajki!

Jak grać w Mini Lotto? Rekordowe wygrane

Pojedynczy zakład w Mini Lotto kosztuje zaledwie 1,5 zł. Gracz może skreślić liczby samodzielnie lub zdać się całkowicie na los i wybrać metodę na "chybił-trafił". Główną wygraną zdobywa się w przypadku poprawnego wytypowania pięciu liczb. Jeśli tej sztuki dokona kilku graczy, główna wygrana jest dzielona pomiędzy nich. Losowania Mini Lotto odbywają się codziennie o godz. 21.50. Do tej pory krakowskim rekordem w Mini Lotto jest wygrana z 10 listopada tego roku. Wówczas gracz, który trafił "piątkę" zdobył 375 686,10 zł. Przypomnijmy, że w sobotę, 3 grudnia w Sławnie (woj. zachodniopomorskie) została rozbita kumulacja w Lotto. Zwycięzca sięgnął po 33 357 545,90 zł. Rekordową wygraną w Lotto pozostaje osiągnięcie farciarza z małopolskiego Skrzyszowa, który w 2017 roku wygrał ponad 36 mln zł.

Sonda
Próbowałeś już grać systemem w Lotto?
16-letni kierowca wjechał skodą na chodnik i zabił kobietę. Wiózł pijanego 26-latka
Nasi Partnerzy polecają